Exkurze 4.třída

V úterý 27. 6. jsme se vydali autobusem do nedaleké obce Vídeň. Odtud jsme se prošli na Úpravnu vody Mostiště. Tam nás čekal pan Dvořák, který nám pověděl spoustu zajímavých informací o tom, jak se čistí voda z přehrady, abychom ji mohli pít. Měli jsme také možnost si celý areál projít a podívat se, jak vše funguje v praxi. Dále naše kroky směřovaly zpět do Vídně na vyhlášené vafle. Na nich jsme si moc pochutnali. Výlet jsme zakončili v zemědělském družstvě Zemas. Paní Syslová nás celým areálem provedla a popsala nám, co všechno obnáší chov krav.                                                                                                  Panu Dvořákovi i paní Syslové mockrát děkujeme za čas, který nám věnovali a budeme se těšit někdy příště.   Tř. uč. P. Němcová


Přidáno 29. 6. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Exkurze 4.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina