Fotbal 1. až 3. třída

27.4. jsme se se žáky 1. - 3. třídy vyrazili na okrskové kolo ve fotbale (Kovář K., Špaček M., Nevrklová L., Kaštanová M., Slavíková A., Dostál J., Šplíchal O. . Této kategorie se účastnilo 6 družstev rozdělených do dvou skupin.

Naši po úvodní remíze s Měřínem (4:4), porazili V. Bíteš 3:2. V následujícím zápase o postup do čtvrtfinále porazili naši ZŠ Sokolovskou - tedy po dvoubrankové remíze na pokutové kopy. Ve finále se naši opět potkali s žáky Měřína a i tento duel skončil 4.4. Tentokrát se muselo o celkovém vítězi rozhodnout, proto přišly na řadu opět penalty a v poslední sérii bezchybnou střelou otřenou o tyč rozhodl Michal Dostál. Jako jediný tým jsme měli na soupisce děvčata, která byla na konci turnaje odměněna speciální cenou.

Velký dík patří trenérům mládeže, kteří je připravují. Příští týden žáky čeká okresní kolo, tak doufáme v opět úspěšnou reprezentaci naší školy.

p. uč. M. Chalupa

Přidáno 29. 4. 2022, autor: Jana Benešová