Knihovna 1. třída

6. března prvňáčci zavítali již podruhé v letošním školním roce do borské knihovny. Čekala je výborně připravená paní Křížová, která děti seznámila s novým fotbalovým oddělením v knihovně a také představila měsíc březen jako Měsíc knihy. Tématem měsíce je: „Zpátky do knihoven!“ Paní Křížová dětem přečetla knížku Kolik pater má strom. Knížka vypráví o veverčákovi a jeho sousedech. Děti mu pomáhaly najít oříšky, které schoval tak, že ani neví, kde všechny má. Po sdíleném čtení děti namalovaly veverku a zbylo i několik minut na zkoumání lákavých knížek a vyzkoušení divadélka, her. Paní Křížové moc děkujeme!                         p. uč. Nikola Staňková


Přidáno 20. 3. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Knihovna 1. třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina