Knihovna 2.třída

V pátek 6. října jsme se dočkali naší oblíbené chvíle v borské knihovně s paní Křížovou. V hodinách českého jazyka se učíme abecedu a ta se tentokrát promítla i do knihovny. Paní Křížová si pro nás připravila oblíbenou knížku dětí i dospělých – Malého prince s ilustracemi Elišky Podzimkové. V mobilní aplikaci pak její ilustrace doslova ožily. Zabývali jsme se knížkami s tématem abecedy. Děti zjistily, proč je dobré ji znát a jak jsou knihy v knihovně řazeny – podle abecedního seznamu příjmení. Úkolem dětí bylo napsat všechna písmenka abecedy a v knihovně najít ke každému písmenu alespoň jednu věc. Zbyl nám i čas na hraní a objevování.

Děkujeme za čas a Vaši připravenost, paní Křížová! smiley

2. třída a Nikola Staňková


Přidáno 9. 10. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Knihovna 2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina