Knihovna 4. třída

V pondělí 6. 3. jsme opět navštívili Obecní knihovnu v Borech. Paní Křížová měla pro nás připravenou další čtenářskou lekci. Tentokrát jsme pracovali se zajímavou knihou s názvem Příběhostroj (autor René Nekuda). Součástí knihy je totiž netradiční „generátor příběhů“ — děti si losovaly náhodné postavy, předměty či situace umístěné v rozích každé stránky a měly za úkol k nim vymyslet příběh nebo dopis. Setkali jsme se tak se zajímavými postavami v netradičních situacích. Paní Křížové děkujeme za příjemně strávený čas a těšíme se na další čtenářskou lekci.

                                                                                                                         Tř. uč. P. Němcová


Přidáno 20. 3. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Knihovna 4. třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina