Knihovna 4.třída

6.10. jsme se se čtvrtou třídou zúčastnili knihovnické lekce v naší obecní knihovně. Po přečtení ukázky paní knihovnicí si vysvětlili, co je to komiks, jak se zapisuje a kde se s ním můžeme setkat. Poté si žáci vyzkoušeli, svůj vlastní komiks vymyslet. Nejprve hlavního hrdinu a pak k němu příběh, který mohl každý tvořit sám, nebo spolupracovat ve skupině. Vše zapisovali a zakreslovali na papír. Ten si v závěru p. Křížová vybrala.                          p. uč. Chalupa


Přidáno 8. 10. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Knihovna 4.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina