Návštěva divadelního představení Louskáček

V úterý 5. prosince jsme se společně se žáky 7. a 9. ročníku ocitli v Janáčkově divadle v Brně. Vyjeli jsme z kouzelně zasněžené vesnice a v divadle se nám naskytla podobná scéna v baletu Louskáček, což náš zážitek ještě umocnilo.

Toto představení děti nadchlo. Byly ponořené do této klasické baletní inscenace, uneseny do světa fantazie a pohádkového příběhu. Některé zaujala více první část, která byla více hraná, některé druhá, kde převládal balet.

Nádherně výpravný balet, skvělé kulisy a překrásná hudba od P. I. Čajkovského nás vánočně naladila. Bonus navíc byl přichystán divadlem, když o přestávce děti mohly potkat Mikuláše s andělem a čertem. A to by nebyla návštěva Brna, kdybychom se nezašli podívat na vánoční trhy na „Svoboďáku“.

Celý den jsme prožili spolu s dětmi v příjemné vánoční atmosféře.

M. Aubusová, V. Musilová, D. Havelková a M. Kotačková


Přidáno 9. 12. 2023, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Divadlo Louskáček 7. a 9, r.


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina