Odpoledne s 3D tiskem

V úterý 13. prosince strávili žáci osmé třídy celou odpolední výuku v počítačové učebně. Pod vedením lektora pana Václava Černíka se nejprve seznámili s principem fungování 3D tiskárny, možnostmi využití 3D tisku v praxi i s úskalími, která mohou při tisku nastat. Poté si sami vymodelovali vánoční ozdobu. Někteří si ji stihli během odpoledne na našich školních tiskárnách i vytisknout. Žáky tematika zaujala natolik, že byli schopni hned další den vytvořit svůj vlastní 3D model a vytisknout si ho na tiskárně sami.
Panu Černíkovi děkujeme za velmi inspirativní odpoledne a těšíme se na další zajímavé a užitečné 3D výtisky našich žáků.
Věra Musilová
 


Přidáno 18. 12. 2022, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Odpoledne s 3D tiskem


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina