Okresní kola olympiád

V průběhu ledna a února proběhla již některá kola okresních kol olympiád a soutěží. Své zástupce jsme měli na dějepisné a zeměpisné olympiádě a také na matematické olympiádě kategorie Z9.

V průběhu ledna a února proběhla již některá kola okresních kol olympiád a soutěží. Své zástupce jsme měli na dějepisné a zeměpisné olympiádě a také na matematické olympiádě kategorie Z9.

19. ledna se online formou konalo okresní kolo dějepisné olypiády. Naši školu reprezentoval Jiří Kolář z 9. ročníku, obsadil 53. místo.

25. ledna proběhlo dále okresní kolo matematické olympiády kategorie Z9 (pro žáky 9. ročníků). . Radim Smejkal se umístil na 15. místě, Simona Šoukalová na 16. místě.

Na okresní kolo zeměpisné olympiády vyrazili soutěžící do Žďáru nad Sázavou. V kategorii A obsadila Berenika Vyziblová z VI. třídy na 37. místo,  v kategorii C Vojtěch Pipek z VIII. třídy 21. místo.

Všem soutěžícím blahopřejeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.

Přidáno 7. 3. 2023, autor: Vladimíra Stará