Okresní kolo zeměpisné olympiády

Ve středu 23. února 2022 proběhlo distanční formou okresní kolo zeměpisné olympiády. Za naši školu se ho zúčastnilo 8 žáků. Z 6. ročníku nás reprezentovali Daniel Hrubý, Jaroslav Požár a Natálie Hrubá, ze 7. ročníku Jan Hlaváč, Vojtěch Pipek a Lukáš Drápela, z 8. ročníku Jiří Kolář a z 9. ročníku Zdislava Ambrožová.

Na soutěžící v této nelehké olympiádě čekala práce s atlasem, písemný test a praktická část. Naši žáci si s úkoly poradili a dosáhli pěkných umístění.

V kategorii A obsadil Daniel Hrubý 23. místo, Jaroslav Požár 36. místo a Natálie Hrubá 39. místo, v kategorii B Jan Hlaváč 17. místo, Vojtěch Pipek 22. místo a Lukáš Drápela 39. místo. V kategorii C se Zdislava Ambrožová umístila na 29. místě a Jiří Kolář na 46. místě.

Všem soutěžícím gratulujeme k dosaženým výsledkům a děkujeme za reprezentaci školy.

Přidáno 22. 3. 2022, autor: Vladimíra Stará