Olympiáda v anglickém jazyce

V minulém týdnu proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce, jak jinak než online.

Žáci soutěžili ve dvou kategoriích: mladší pro 6. a 7. ročník a starší pro 8. a 9. ročník. Soutěž začala poslechovou částí, poté následovala část ústní. V té žáci hovořili na vybrané téma.

Za mladší kategorii postupuje do okresního kola Radim Smejkal ze VII. třídy a za starší kategorii Ondřej Zezula z IX. třídy.

Pochvalu za svůj výkon si ale zaslouží všichni soutěžící: Nela Eliášová, Zuzana Dvořáková, Sabina Hedbávná, Tereza Doležalová a Čeněk Dusík z VI. třídy, Petr van den Berg ze VII. třídy a Dan Láznička se Zdišou Ambrožovou z VIII. třídy.

Všem soutěžícím děkujeme za účast ve školním kole a chlapcům přejeme hodně štěstí a úspěchů v kole okresním.

M. Aubusová, V. Musilová

Přidáno 15. 2. 2021, autor: Vladimíra Stará