Pasování na čtenáře 1.třída

Děti z první třídy se celý rok pilně učí číst, a proto je čekalo v pátek 14.6. Pasování na čtenáře. Vypravili jsme se tedy do Obecní knihovny v Borech, kde nás čekala paní Křížová. Prvňáčci nejdříve přečetli úryvek z dětské knížky, pak složili čtenářský slib a byli pasováni královnou „na čtenáře“. Každý pasovaný čtenář dostal knihu od Z. Pospíšilové Kouzelné brýle, pamětní list, přihlášku do knihovny a záložku. Našim novým čtenářům přejeme, aby díky čtení objevili mnoho zajímavých světů a prožili spoustu nádherných dobrodružství a aby jejich zájem o knihy trval po celý jejich další život. Děkujeme za pěkný program paní Blance Křížové, která pro nás po celý rok připravuje zajímavé čtenářské lekce a starostce obce za pasování čtenářů.          Tř.uč. P. Němcová


Přidáno 17. 6. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Pasování na čtenáře 1.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina