Pasování na čtenáře 2.třída

V úterý 7.6. 2022 naši druháci navštívili místní knihovnu, kde byli ( s ročním zpožděním) pasováni do řad čtenářů. Paní královně každý přečetl část vybraného textu, za níž byli žáci odměněni památeční knihou vydanou k této příležitosti. Mimo jiné se dověděli více o Braillovu písmu. Vyzkoušeli si zapsat svoje jméno pomocí těchto znaků a po zapůjčení vybraných titulů se odebrali zpět na vyučování. Děkujeme paní Křížové a paní starostce za připravený program.      p. uč. M. Chalupa


Přidáno 10. 6. 2022, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Pasování na čtenáře 2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina