Zvítězili jsme ve Víceboji na Světlé

 I letos soutěžily dvojice v sedmi disciplínách.  Ani ve snu by nás nenapadlo, že se nám podaří obhájit loňské umístění. Obě třídy se totiž zase umístily na stupních vítězů. A to letos soutěžilo 15 týmů z celého okresu. Navíc získaly Iva Dostálová a Terezie Kučerová první místo za nejlépe nazdobené tartaletky,  Bára Požárová a Eliška Rozmarinová za správně prostřený stůl v krátkém čase. Pro děti bylo přichystané občerstvení míchaný drink a tortilla, kterou si za svůj výkon rozhodně zasloužily. Celé dopoledne jsme si všichni užili a děti si odvezly kromě diplomu za 2. a 3. místo věcné ceny. Oběma třídám moc gratulujeme.

M. Aubusová a J. Kobylková


Přidáno 11. 6. 2024, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Víceboj na HŠ Světlá


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina