Projekt Live classes a osmá třída

Ve čtvrtek 17. března 2022 se osmá třída účastnila hodiny anglického jazyka vedené lektorem Michaelem B. z Londýna. Této hodiny se účastnily skupiny žáků i z jiných zemí - Slovenska, Polska, Itálie, Turecka a Německa.

Téma hodiny bylo dané předem: Do smartphones make you smarter? Článek k tomuto tématu jsme si přečetli v předešlé hodině angličtiny. Nejprve se všechny skupiny pozdravily a pak už se Michael ptal na otázky.

Dalším bodem bylo zhlédnutí zajímavého videa, ke kterému jsme vypracovávali odpovědi a ty jsme si společně kontrolovali.

Poté jsme byli přiděleni s Polskem do breakout roomu, kde jsme si dávali navzájem otázky k tématu. U nás byl mluvčí skupiny Radim Smejkal, kterému patří velký dík za vzornou reprezentaci. Na ostatních úkolech se podíleli všichni. Následovalo ještě druhé video a další část úkolů.

Na závěr jsme si udělali společnou fotku a rozloučili se. Tato netradiční hodina anglického jazyka utekla rychle a užili jsme si ji. Naučili jsme se nová slovíčka a fráze a dozvěděli se, jak to mají v jiných zemích s mobilem a technologiemi. Všichni si uvědomili, že má smysl učit se cizí jazyky, protože to spojuje lidi z celého světa. 

P.uč. Marta Aubusová


Přidáno 21. 3. 2022, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Projekt Live classes a osmá třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina