Projekt VČELY 2.třída

První zářijový pátek jsme pozvali do naší 2.třídy včelaře, pana Králíčka. Celý den jsme se věnovali včelkám a všemu, co je spojené s tímto tématem. Pan Králíček donesl prosklený úl a my mohli pozorovat hemžení včel, našli jsme i matku. Vyprávění včelaře bylo velmi poutavé a poučné, a tak nás napadala spousta zajímavých otázek, na které jsem dostávali odpověď. Po besedě jsme vypracovali různé listy s úkoly o včelách, prohlíželi knížky, udělali jsme pěkný lapbook o včelách a ještě další týden jsme pokračovali ve včelích aktivitách.    p. uč. J. Benešová


Přidáno 14. 9. 2022, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Projekt VČELY 2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina