Projektové dny ve výuce MŠ

Exkurze u paní knihařky

S dětmi si povídáme o nejrůznějších povoláních, o tom, čím by chtěly být až vyrostou. Hrajeme také různé hry s touto tématikou a tvoříme. Ale tentokrát naše povídání bylo ozvláštněno exkurzí v dílně paní KNIHAŘKY, paní Blanky Křížové. Zde jsme se dozvěděli, kolik práce dá svázet knížku, jakých strojů a nástrojů je k tomu zapotřebí. také jsme si mohli vyzkoušet zlatotisk - úžasná práce. A na závěr našeho projektového dne jsme si vyrobili inchové obrázky. Jsou překrásné!                                                       Moc, moc děkujeme paní knihařce a už se těšíme na setkání v knihovně.                                 Jana Z.


Přidáno 15. 3. 2023, autor: Marcela Plocková

Zobrazení: Alba | Podle data

Projektové dny


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina