ŠD I + II -bowling

Ve středu 16. listopadu jsme se vydali na bowling. Jeli jsme se autobusem plní očekávání.

Pro některé z nás, to bylo poprvé co bowling hráli. Děti se nemohly dočkat, až bowling začne. Hráli jsme na čtyřech dráhách, což nám poskytlo dostatek prostoru a příležitostí k ukázání našich nejlepších hodů. Děti se s nadšením ujali bowlingových koulí a snažili se trefit co nejvíce kuželek.

Atmosféra byla naplněna smíchem a radostí, ačkoli některé pokusy byly plné smíchu, protože některé koule zamířily na nečekaná místa. Ale právě to dělá bowling tak zábavným - nejde jen o výsledek, ale o samotnou zábavu a společně strávený čas.

Ti, kteří dokázali shodit nejvíce kuželek a dosáhli nejlepších výsledků, byli odměněni medailemi a diplomem. Za snahu ale všichni dostali malou sladkost. Na děti ještě čekalo malé překvapení - párek v rohlíku.

Děti si odnesly nejen nové dovednosti v bowlingu, ale také spoustu radosti a vzpomínek na tento úžasný den.


Přidáno 21. 11. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

ŠD I + II - bowling


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina