ŠD I+II-čarodějnice

Naše školní hřiště se na chvíli proměnilo v zázračnou čarodějnickou stezku, kde jsme se vydali na neuvěřitelné dobrodružství plné kouzelných úkolů. Začali jsme vytvářením lektvarů, prokázali svou obratnost při slalomu na koštěti a mířili při hodu koštětem. Velmi děsivé bylo sahání do pytlíčku a sběr pavouků, kde jsme museli zdolat vlastní strach.

Za prokázanou odvahu a za splnění úkolů na stezce, děti dostaly čarodějnické vysvědčení a děsivé sladké odměny.

Celé odpoledne se nám náramně vyvedlo.


Přidáno 5. 5. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

ŠD I + II -čarodějnice


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina