ŠD I +II - karneval

Ve čtvrtek 22. února se naší školní družinou rozhostil vesele barevný karneval. Do karnevalu se zapojily obě oddělení družiny. Děti se těšily na nezapomenutelné odpoledne plné her, soutěží a dobrot.

Jedním z vrcholů akce bylo tvoření karnevalových klaunů z plechovek. Kreativita dětí se rozhořela, když se pustily do zdobení a přeměňování každodenních předmětů na veselé klaunské postavičky. V prostorech tělocvičny se odehrávaly různé hry a soutěže, které rozesmály všechny přítomné.

Nemohlo chybět ani občerstvení, které potěšilo hladové bříška. Párky v rohlíku a dobré pití dodali energii všem účastníkům, aby mohli dále aktivně vstřebávat atmosféru karnevalu. Vrcholem karnevalu byla tradiční tombola, kde si každý účastník výhru odnesl domů. Radost z výher byla patrná na tvářích dětí, které si tak odnesly kousek karnevalového kouzla i domů.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na průběhu tohoto skvělého družinového karnevalu. Doufáme, že jsme vytvořili vzpomínky, které budou dětem ještě dlouho zářit v paměti.


Přidáno 26. 2. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

ŠD I+ II -karneval


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina