ŠD I+II Lesní pedagogika

Dne 14.9.2023 jsme s oběma oddíly školní družiny vyrazili do Radenic na hřiště, kde na nás čekala Marťa Kulhánková se svým programem "Lesní pedagogika".

Radenice se proměnily v oázu pro milovníky přírody, zvířat ale i dobrodružství. Během odpoledne jsme se dozvěděli mnoho informací o zvířatech a jejich mláďatech, o lesích a  stromech a o tom, co myslivci mají na starost. Celý program doprovázely různé hry a hádanky. Na konci programu byla připravena možnost střelby ze vzduchovky.

Po programu jsme si vychutnali párek v rohlíku. Pak už před námi byla jen cesta zpět do Borů, kde na nás čekali rodiče.

Celou akci jsme si moc užili. Všichni se těšíme na další program s Marťou a touto cestou jí také moc děkujeme za krásné odpoledne.

Přidáno 21. 9. 2023, autor: Jana Benešová

podzimní výšlap, lesní pedagogika