ŠD I+II -spaní v družině

V pátek 14. června jsme ve školní družině zažili nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství. Po obědě jsme se vydali pěšky do nedaleké vesnice Krásněves, kde jsme nejprve navštívili místní restauraci. Každý si pochutnal na hranolkách a osvěžujícím nápoji. Po tomto lahodném občerstvení jsme zamířili na hřiště.
Autobusem jsme se poté vrátili zpět do Borů, kde jsme se přesunuli na školní hřiště. Tam jsme si vytvořili krásná trička s otisky dlaní, což byla skvělá a kreativní aktivita, která nás všechny nadchla. K večeři jsme si pochutnali na párkách a poté jsme se přesunuli do tělocvičny, kde jsme si připravili naše spacáky na nocování.
Večer jsme strávili skládáním obrázků z víček a následně jsme se vydali na noční prohlídku školy. Byla to dobrodružná cesta. Nakonec jsme se uložili do spacáků a pustili si pohádku, což byl skvělý způsob, jak zakončit tento úžasný den.
Ráno jsme se probudili, nasnídali a pomalu se připravili k odchodu domů. Tento den byl plný smíchu, zábavy a nových zážitků, které nám zůstanou dlouho v paměti.


Přidáno 19. 6. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

ŠD I+II-spaní v družině


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina