ŠD I + II - vánoční tvoření s rodiči

Dne 30. listopadu, jsme společně s rodiči prožili nádherné tvořivé odpoledne plné radosti a vánočního ducha. Akce, která se konala v prostorách naší školy, byla plná úžasných chvilek, tvůrčího nadšení a rodinné atmosféry.

Hlavním bodem programu bylo tvoření s rodiči, kde mohli naši malí umělci společně se svými blízkými vytvářet krásné vánoční dekorace. Všichni si mohli vyrobit ptačí budky, věnečky a zdobit perníky, které jsme společně s dětmi připravili a napekli.

Celé odpoledne bylo proloženo vůní čerstvě upečených vánoček, bábovek a řezů. Rodiny si mohly vychutnat tato lahodná pečiva spolu s čajem nebo kávou. Atmosféra byla naplněná radostí a pohodou, a všichni si užívali společný čas strávený tvořením a dobrou společnost.

Chceme poděkovat všem rodičům, kteří se zúčastnili. Vaše podpora a účast jsou pro nás velmi cenné, a doufáme, že jsme společně vytvořili nezapomenutelný začátek vánočního období.

Přidáno 4. 12. 2023, autor: Jana Benešová

ŠD I +II - vánoční tvoření s rodiči