ŠD II - akce

Prosinec letošního školního roku jsme si v družině užili. Vyráběli jsme si svícen, zdobili okna a náš družinový stromeček, pod kterým jsme pak našli i nadílku. Také jsme si mohli zajít do místního kostela a obdivovat krásný betlém a výzdobu. Děkujeme ochotné paní kostelnici, která nám otevřela a věnovala nám svůj čas.

Vyráběli jsme netradiční přání na sv. Valentýna.

Březen je měsíc knihy, proto jsme se i my pustili do psaní vlastních knih. Představa byla, že si děti vyrobí svoji malou knížečku, ale realita nás všechny mile překvapila. Děti psaní tolik bavilo, že sepsaly nádherné příběhy.

V dubnu po velikonočních prázdninách jsme se mimo jiné aktivity věnovali vybíjené, aby děti měly natrénováno na turnaj, který se konal v Radostíně nad Oslavou.

 I letos se dětem povedlo vyrobit krásná přání a dárky pro maminky a tatínky - na Den matek a ke Dni otců.

Také jsme se podíleli na výstavě spojené s Nocí kostelů, která se konala v kostele sv. Martina.


Přidáno 29. 6. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Akce ŠD II


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina