ŠD II - výšlap do okolí Borů

V úterý 3.10. jsme se se školní družinou vydali na výlet do mlýna. Naše dobrodružství začalo v okamžiku, kdy jsme dorazili na místo. U mlýna jsme byli přivítáni stádem koz a ovcí, které nás překvapily svou přátelskostí. Děti měly možnost tyto roztomilé tvory krmit a strávit s nimi nějaký čas. Bylo úžasné vidět, jak děti září nadšením.

Ale to nebylo všechno. Milá paní, která nás prováděla po areálu mlýna, nám představila další zajímavé obyvatele tohoto mlýna - krkavce. Tyto chytré ptáky jsme pozorovali z blízka, a paní nám pověděla mnoho zajímavých informací o jejich chování a životě.

Výlet se nám skvěle vydařil a už se těšíme na další dobrodružství.


Přidáno 6. 10. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

ŠD II-Těšíkův mlýn


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina