ŠD II- zimní ohlédnutí

V zimních měsících se školní družina proměňuje v kouzelné místo plné radosti, tradic a přátelské atmosféry. Tento čas je plný úžasných aktivit a událostí.

Jednou z oblíbených aktivit je vytváření adventních věnců. Děti se s radostí ponoří do tvůrčího procesu, zdobí věnce různými přírodními materiály a těší se na příchod Vánoc. Ve školní družině je vždy místo pro Ježíška. Děti se těší na jeho návštěvu a přinášení dárků, které rozjasní jejich tváře.

V naší družině nesmí chybět ani zimní vycházka. Vzali jsme s sebou různé dobrůtky pro zvířátka a ozdobili jim stromeček. Vánoční přání a pečení jsou dalšími tradičními činnostmi, které se v školní družině konají. Děti se těší na chvíle strávené v kuchyňce, kde vytvářejí sladké pamlsky a sdílí radost.

Společně jsme vytvořili mnoho vánočních a povánočních dekorací a obrázků. Nakonec, zimní čas ve školní družině je také časem pro společnou zábavu a povídání si o Vánocích. Děti sdílejí své zážitky, tradice a radosti spojené s tímto magickým obdobím.

Zimní čas ve školní družině je plný radosti, přátelství a kouzla, které spojuje děti.


Přidáno 23. 2. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

ŠD II- zimní ohlédnutí


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina