ŠD - spaní v družině

V pátek 16. 6. jsme se konečně dočkali akce „Spaní v družině spojené s výletem“.

Po obědě jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou, kde jsme navštívili zábavné centrum „Hopík“. Když se děti dostatečně vyřádily, vyrazili jsme zpět do školy. Na školní zahradě jsme si opekli párky, v kuchyňce zahráli „Člověče, nezlob se“ a pak hurá do spacáků. Chvíli jsme si při pohádce odpočinuli a jak zašlo sluníčko, nastal čas na očekávaný průzkum školy ve tmě. Po průzkumu jsme se unavení opět zavrtali do spacáků a spali až do rána smiley

 


Přidáno 19. 6. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Spaní v družině


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina