ŠD - Spaní v družině

Dne 24. 6. jsme se konečně dočkali dne, na který jsme se těšili celý rok. A to je "Spaní v družině". Celý program začal po obědě. Nejprve jsme vyrazili do místního "Lomu", kde nám pan Komínek vše ukázal a řekl co a jak funguje. Potom jsme cestičkou z lomu došli do Radenic a tam jsme navštívili místní obchůdek, kde jsme si nakoupili dobrůtky nejen na večer, ale i na pokračování cesty. Cesta nám pokračovala přes Holý vrch zpátky do Borů. O večeři se nám postarali v Penzionu u Milostných. Nakonec jsme si všichni na školním hřišti našli něco pěkného na památku, bouchli šampaňské, prošli celou školu a podívali se, jak vypadá škola ve tmě a po večerní hygieně při pohádce usnuli jak dudci...


Přidáno 11. 7. 2022, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina