Školní parlament - zábavný den

S myšlenkou zábavného dne přišli zástupci žákovského parlamentu proto, že chtěli ostatním spolužákům zpříjemnit den po státním svátku.
Školní parlament - zábavný den

S myšlenkou zábavného dne přišli zástupci žákovského parlamentu proto, že chtěli ostatním spolužákům zpříjemnit den po státním svátku. V pátek 18. listopadu tedy proběhly na naší škole zábavné aktivity a my jsme se už od 3. hodiny neučili.

Nabídka byla široká. V tělocvičnách sportovní disciplíny – fotbal, florbal, stolní tenis. V družině tvoření z papíru a podzimního listí. V kuchyňce a v 5. třídě se hrály stolní hry, v první třídě hry karetní. Ve čtvrté třídě se luštily křížovky a kvízy. Ve 3. třídě děti hádaly dvojice kartiček a ve 2. třídě známé písničky. Po kovidových letech, kdy jsme společně nic podnikat nemohli, nás zahřál pocit společně stráveného času.

Přidáno 22. 11. 2022, autor: Vladimíra Stará