Slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku

S blížícím se koncem školního roku nastal čas, kdy se naše základní škola loučívá s žáky devátého ročníku.
Slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku

S blížícím se koncem školního roku nastal čas, kdy se naše základní škola loučívá s žáky devátého ročníku. V pondělí 27. 6. se tak sešli žáci deváté třídy, aby slavnostně zakončili povinnou školní docházku. Stejně jako loňský rok jsme tuto akci uspořádali v altánu za školou. Jako první k žákům a jejich rodičům promluvila paní starostka Lucie Dostálová, poté převzal slovo pan ředitel František Eliáš a nakonec třídní učitelka deváťáků Dita Konečná. Žáci se podepsali do pamětní knihy a převzali si od paní starostky na památku dárky od obce. Zároveň obdrželi vyhodnocení projektu Malé maturity, během kterého každý žák prezentoval ve škole práci na vlastní téma a skládal ústní i písemnou zkoušku z českého jazyka a matematiky. Jako vzpomínku na borskou školu dostali žáci ještě almanach školy. Děkujeme paní starostce za milá slova a Renatě Kovářové za pomoc s organizací celé akce. Jsme rádi, že se slavnostního rozloučení zúčastnilo tolik žáků a rodičů. Všem žákům devátého ročníku přejeme ještě jednou hodně štěstí nejen do nového školního roku, který tentokrát stráví už na jiné škole. Všichni vás v naší borské škole určitě vždy rádi uvidíme a potěší nás, pokud se za námi někdy vypravíte na návštěvu.        

Mgr. Dita Malášková    

Přidáno 7. 7. 2022, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina