Spaní ve škole 4.třída

V průběhu školního roku dostaly děti nápad přespat společně ve škole. Domluvili jsme se tedy a začátkem června jsme akci uskutečnili. Sešli jsme se po vyučování vybaveni spacáky, karimatkami a čekal nás bohatý program. I když nám počasí nepřálo, stihli jsme toho opravdu hodně. Týmovou hru Tajuplný ostrov, taneční vystoupení, diskotéku, prohlídku noční školy a večerní pohádku. Společně jsme také povečeřeli, zazpívali si a užili si spoustu legrace. Po společné snídani jsme se rozešli do svých domovů a dospávali jsme předešlou noc.

                                                                                      Tř. uč. P. Němcová


Přidáno 29. 6. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

spaní ve škole 4.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina