Spaní ve škole - 5. ročník

. Poslední týden školy už jsme se neučili, tak jsme naplánovali spaní ve škole. V pondělí odpoledne jsme šli vycházkou kolem ucha, rybníčků, houpačky, slunečních hodin a geoparku. K večeru jsme si opekli špekáčky a zazpívali u ohníčku na školní zahradě. Trochu jsme zasportovali a pomalu si uchystali ležení v tělocvičně. Před spaním jsme ještě stihli poločas fotbalového utkání Euro 2024, taneční vystoupení, které někteří sami nacvičili. Někteří povídálci si večerku trochu protáhli, ale pak už nás přemohl spánek. Úterek jsme začali společnou snídaní, namazali si svačinu, abychom při odevzdávání učebnic neumřeli hlady.

D. Křížová


Přidáno 26. 6. 2024, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Spaní ve škole - 5, ročník


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina