Teambuldingový program na míru – 7. a 9. třída

V úterý 19. září strávili žáci sedmého a devátého ročníku celý den v Křižanově v rekreačním středisku DRAK. Měli zde připravený program primární prevence orientovaný na utužování vztahů v kolektivu. Nejednalo se však o žádné povídání, ale o neobvyklé týmové outdoorové aktivity a různé hry. Součástí programu obou tříd byla týmová hra paintball. Sedmáci si také vyzkoušeli vzájemnou spolupráci v lanovém parku a žáci deváté třídy střílení z luku a slepeckou stezku. Svůj program obě třídy zakončily aktivitou bumperball, kde jim jejich společníkem a ochráncem byla nafouknutá „sumo koule“.

Celý den jsme si všichni naplno užili, společně se u aktivit i nasmáli a utvrdili se v tom, že dobrý kolektiv je k nezaplacení. Domů jsme večer odjížděli unavení, ale se spoustou zážitků.

Marta Aubusová, Věra Musilová

Přidáno 22. 9. 2023, autor: Vladimíra Stará

Teambuldingový program na míru – 7.