Vánoční tvoření 4 třída

Ve čtvrtek 1. 12. bylo ve čtvrté třídě rušno. Chystali jsme totiž vánoční tvoření pro rodiče. Uklízelo se, zdobilo, děti připravovaly také občerstvení, přípravy byly v plném proudu.  V odpoledních hodinách vše vypuklo. Účast byla opravdu velká, panovala příjemná atmosféra a samozřejmě se tvořilo. Rodiče se svými dětmi vytvořili krásné vánoční svícny.      Poděkování patří truhláři Aleši Vávrovi za poskytnutí dřevěných základů ke svícnům, rodině Bartošových za krásně vytvořené pozvánky, paní Kobylkové a Trubačíkové za občerstvení, paní asistentce Chalupové za pomoc při organizaci a hlavně dětem za elán a chuť akci připravit.                                                                  Tř. uč. P. Němcová


Přidáno 5. 12. 2022, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Vánoční tvoření 4.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina