Výlet 1., 2.třída

Ve středu 12. 6. jsme se vydali objednaným autobusem do jihlavské zoo. Počasí nám zpočátku nepřálo, ale v průběhu dopoledne se umoudřilo a my jsme si tak mohli užít program plnými doušky. Děti čekal výukový program s názvem Zoo v krabici, během něj se dozvěděly spoustu zajímavosti ze světa zvířat, plnily týmové úkoly a dokonce si mohly pohladit jednoho z hadů škrtičů, a sice korálovku. Samozřejmě nechyběla také prohlídka zoologické zahrady. Tam děti nejvíce obdivovaly žirafy, hrošíka, tygra, hady a opice.  Nezapomněli jsme ani na nákup suvenýrů a plni zážitků jsme se v odpoledních hodinách vrátili příjemně unaveni domů.

P. Němcová, N. Staňková, D. Havelková, B. Chalupová


Přidáno 17. 6. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet 1., 2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina