Výlet 3. a 4.třída

Ve čtvrtek 6.6. jsme s žáky 3. a 4. ročníku podnikli výlet do Nasavrk do země Keltů a chovné stanice vraníků českého plemena starokladrubských koní ve Slatiňanech. První zastávka obsahovala program spojený s lukostřelbou a prohlídkou keltské vesnice s výkladem, jak Keltové žili, co dělali, jak se oblékali, … . Ve Slatiňanech jsme absolvovali komentovanou prohlídku stájí, sedlárny a větší části areálu. Vše nám časově dobře navazovalo a v pořádku a včas jsme se vrátili zpět domů.

                                                p.uč. M. Chalupa, p. uč. J. Benešová


Přidáno 10. 6. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet 3.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina