Výlet 9. ročníku

Ve čtvrtek 8. června jsme vlakem vyrazili na školní výlet – vybrali jsme Brno – Jump park. V krásných protiskluzových ponožkách jsme skákali na různých trampolínách, zápasili na kladině a padali do molitanových kostek J Dalším cílem byly dvě vyhlídky – pod Petrovem a na Špilberku. Nejprve jsme trochu smlouvali, protože se nám do kopce moc škrábat nechtělo, ale výhled stál za to.  V Galerii Vaňkovka jsme náš výlet zakončili – dali si něco dobrého na zub a něco pěkného nakoupili.


Přidáno 16. 6. 2023, autor: Vladimíra Stará

Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet 9. ročník


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina