Výlet VII. třídy

Žáci VII. třídy vyrazili na výlet do historického Znojma.
Výlet VII. třídy

Dne 13. června se vydala 7. třída se 6. třídou na výlet do Znojma. Zde jsme nejprve zašli k Rotundě svaté Kateřiny. Cestou jsme viděli i jiné historické budovy jako například Znojemský hrad. Dále vedly naše kroky do nádherného Děkanského kostela sv. Mikuláše. Vedle něj z vyhlídkového ochozu je krásná vyhlídka na řeku Dyji, která nás okouzlila. Ve 13 hodin jsme měli objednanou prohlídku reprezentačních interiérů na zámku Vranov na Dyjí. Zajímavé vyprávění slečny průvodkyně nás obohatilo o spoustu nových informací. A na závěr jsme si vyšli ještě na Vranovskou přehradu. Počasí nám přálo a společné zážitky nás budou hřát u srdce ještě dlouho.

M. Aubusová, M. Kotačková

Přidáno 21. 6. 2024, autor: Vladimíra Stará

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina