Výšlap 1.třída

Konec školního roku už nám klepe na dveře a ve středu 28. června se děti z 1. třídy vydaly na poslední výlet tohoto školního roku. Díky ochotné paní Křížové jsme prozkoumali borské muzeum, kde měly největší úspěch psací stroje, gramofon a hračky. Poté jsme se vydali do parku plného dřevěných zvířat, kde jsme se pořádně nasvačili. Jakmile jsme nabrali sílu, směřovali jsme ke slunečním hodinám a k houpačce zavěšené na borovici. Věřím, že se výlet dětem líbil. J

Děkujeme paní učitelce Sýkorové za spolupráci a paní Křížové za čas.

Nikola Staňková


Přidáno 29. 6. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

výšlap1.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina