Výšlap 2.třída

Již celý školní rok s dětmi poznáváme Bory, seznamujeme se s bydlištěm našich spolužáků. Proto jsme se vydali i do Krásněvsi, kde jsme navštívili spolužačky Aničku a Amálku. Cestou přes Hatě jsme viděli ptačí hnízda, slepýše a poznávali spoustu stromů. U děvčat jsme se pomazlili se štěňátkem, viděli chov prasátek a hlavně kluci si užili prohlídku hospodářských strojů, traktorů. Děkujeme rodičům Aničky a Amálky za umožnění tohoto krásného a zajímavého zážitku a za milé pohoštění.    p. uč. J. Benešová


Přidáno 29. 6. 2023, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Výšlap 2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina