Výšlap do okolí Borů 2.třída

S koncem blížícího se školního roku se poslední týden kromě vysvědčení a úklidu konají také výlety, díky kterým třída zažívá nové společné dobrodružství a zážitky. My jsme se vydali do mlýna plného krásných zvířat. Měli jsme štěstí nakrmit ovce a kozy, vidět pouze jeden den narozené krůtě a krocana, který měnil barvu hlavy podle nálady a pěkně na nás hudroval. Pozorovali jsme šlechtěné slepice s kuřaty, husy a husí vejce, krkavce požírající slepičí vejce. Za tuto návštěvu vděčíme paní Hyšplerové, která byla velmi ochotná. Cestou jsme si zahráli hry, nasmáli se a opekli párky na zahradě rodiny Křehlíkových. Výlet se opravdu vydařil!

 

Děkujeme ještě jednou paní Hyšplerové, Křehlíkům a paní učitelce Lence Sýkorové za pomoc.

Nikola Staňková a 2. třída

 


Přidáno 8. 7. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Výšlap 2.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina