Výšlap do okolí Borů-3. třída

Začalo to tím, že jsme byli na školnim hřišti a zahájili jsme takovou pohádkovou hrou. Vydali jsme se do Radenic a Vilda zachránil po cestě šneka. Pak v Radenicích zašel pro svého králíčka. Byl roztomiloučkej. No a pak jsme šli k Mílovi, který nám ukázl svého psa. Jeho mamka nám dala bonbony. Šli jsme okolo Těšíkova mlýna a došli zpět na hřiště. Ukončili jsme to zmrzkou.                Pepa B.

Výšlap do Radenic byl pěkný. Šli jsme kolem křížů. Když jsme dorazili do Radenic, podívali jsme se, kde bydlí kamarádi. Když jsme se vrátili do Borů, šli jsme na zmrzlinu.           Zuzka T.

Šli jsme na výšlap. A hlavně jsme se bavili o rostlinách. Někdy jsme měli přestávku na svačinu. Jak jsme přišli do Radenic, tak nám Vilda ukázal králíčka. Pak jsme šli kolem Milanova domu. Přitom jsme plnili pohádkové úkoly. Pak jsme došli až do Borů, přitom jsme potkali slepýše. Zakončili jsme to zmrzlinou.      Adam B.

Výlet do Radenic byl pěkný. Moc se nám tam líbilo a plnili jsme různé úkoly. Dva kamarádi nám šli ukázat králíčka a pejska. Potom jsme šli zpátky do Borů. V Borech jsme dostali od paní učitelky zmrzlinu.     Tom N.


Přidáno 25. 6. 2024, autor: Jana Benešová

Zobrazení: Alba | Podle data

Výšlap okolí Borů, 3.třída


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...
Projekty a partneři školy
Nadace The Kellner Family Foundation
Univerzita Palackého v Olomouci
Rodiče vítáni
Podpora polytechnické výchovy
Kraj Vysočina